O DressCloud słów kilka

Strona, którą odwiedzam zdecydowanie częściej niż Facebook? Oczywiście, jest to DressCloud :D Sama nie wiem ile dokładnie spędziłam na niej czasu, ale jestem tam już od ponad roku. Jeśli lubicie robić zdjęcia, publikować recenzje, swoje stylizacje i interesujecie się modą, ta strona jest także dla Was :) Ale zacznijmy od początku...Najpierw musicie założyć konto, jak na prawie każdej stronie internetowej. Co później? Logujecie się i zaczynacie! DressCloud jest formą fotobloga na którym dzielicie się swoją modą, kosmetykami, biżuterią. Ogólnie rzecz biorąc dzielicie się sobą, pokazując swoje życie! :D W jednym dniu możecie dodać 5 chmurek (inaczej zdjęć), ale uwierzcie mi, że jest to zdecydowanie wystarczający limit. Ja, choć zdjęcia dodaję codziennie, czasem mam trudność ze znalezieniem tematu do nich. Kiedy dodacie już swoje zdjęcie, każda z użytkowniczek dostępnych na DressCloud, może ''podarować'' Wam odznakę ''fajne'', jeśli spodoba jej się Wasze zdjęcie, polubić je oraz skomentować. 
Co zyskujecie? Kryształki, które potrzebne Wam będą do licytacji swopów. Dzięki nim możecie wygrać nagrodę, jeżeli będziecie miały ich wystarczająco dużo. One także informują o tym, jak popularna jest użytkowniczka na tej stronie :)
Z kolei czym jest swop-shop? Jest to jakby ''sklep'' z aktualnymi nagrodami, które można wylicytować. Wy podajecie liczbę kryształków, której według Was jest warty swop i czekacie na wyniki. Aż do zakończenia swopu, nie wiecie kto wygrał. 
Jeżeli dostaniecie wiadomość od zespołu DressCloud o wygranej, z niecierpliwością możecie czekać na przesyłkę. Paczuszki przychodzą ekspresowo, moje dostałam w czasie krótszym niż trzy dni robocze. Są ślicznie zapakowane, mają także karteczkę z gratulacjami, a cała koperta wypełniona jest pięknym zapachem perfum. Od chwili otrzymania wygranej, możecie zabrać się za jej testowanie :) Oczywiście nie można zapomnieć o wrzuceniu zdjęcia swopu w odpowiedniej kategorii oraz zrecenzowaniu go po tygodniu od otrzymania go, wtedy jest szansa na licytowanie kolejnego i dostaniu 500 kryształków. 
Jakie korzyści przynosi jeszcze DressCloud? Dla mnie przede wszystkim jest to wspaniałe miejsce w którym spędzam swój wolny czas. Są tu bardzo miłe Clouders z którymi można porozmawiać na wszystkie tematy, są bardzo pomocne i miłe :) Nagrody nagrodami, ale bez nich nie byłoby DressCloud!
Nad całą stroną czuwa gotowy do pomocy zespół DressCloud do którego śmiało możecie zwracać się o pomoc. 
Na stronie tej czekają na Was także specjalnie zadania, dzięki którym możecie dostać odznaki. A nic nas tak równie bardzo nie cieszy jak odznaka, którą dostaniemy w niewiadomym przez nas czasie. Niektórych już niestety nie można dostać, ale kolejne czekają na odkrycie. 
Na DressCloud istnieje także forum na którym dzielimy się opiniami, prosimy o porady, rozmawiamy o wszystkim i o niczym :D
Więcej dowiecie się, kiedy sami odwiedzicie DressCloud. 
Tak więc serdecznie zapraszam!

Moje wygrane:


Komentarze

Nataliette R pisze…
Kocham DC :) :) z niecierpliwością czekam na kolejne posty:) Buziaki! :)
Monika N pisze…
Dzisiaj się właśnie tam zapisałam :) Ciekawa stronka :) Gratuluję tylu wygranych! :D
Monika N pisze…
A i miło wiedzieć, że też jesteś z Rzeszowa :)
Syll pisze…
Strona jest naprawdę fajna, bardzo wciąga :) Dziękuje ślicznie, mi również jest miło ;)
Patiana 2 pisze…
Chyba się tam zapiszę ;) Zaciekawiłaś mnie tym postem. Obserwuję i na pewno zostanę na dłużej ;)
Przy okazji zapraszam do siebie: wedlug-siebie.blogspot.com
Syll pisze…
Szczerze polecam DressCloud :)
Ja także obserwuję ;*
Świat Recenzji pisze…
Tyle swopów, pięknych swopów <3
Pozdrawiam :)
(cleogosia z DC) :D
Syll pisze…
Dziękuje ślicznie :* Również pozdrawiam ;)
bird cherry pisze…
O tak, ja jestem tam od niedawna i często tracę poczucie czasu buszując na DC :)

Popularne posty z tego bloga

Koreańskie kosmetyki - BB Cosmetic

Yesstyle Beauty Box

DeCandia.pl - stylowe ozdoby do domu